Прокуратура Буковини перевірила держслужбовців та ДАІ області

Прокуратура Чернівецької області завершила перевірку, спрямовану на викриття хабарництва та корупції на підприємствах державної форми власності і в органах державного контролю у сфері транспорту. За її наслідками зареєстровано два кримінальні провадження, а також внесено 6 подань.

Зокрема, прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, вчинене за попередньою змовою групою осіб чи поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України. Встановлено, що четверо службових осіб органів державної влади та управління, діючи умисно, в особистих інтересах, з метою незаконного збагачення, використовуючи надану їм владу та службове становище вимагали від буковинця неправомірну вигоду за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо погодження відповідної документації та надання ряду дозволів на розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг. Досудове розслідування здійснює прокуратура Чернівецької області.

Проведеною прокуратурою Чернівецької області перевіркою в Управлінні ДАІ УМВС України в Чернівецькій області встановлено, що окремі службові особи допускають порушення при видачі дозвільних документів, зокрема, на встановлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв, супроводу великогабаритного та великовагового транспортного засобу патрульним автомобілем Державтоінспекції чи автомобілем прикриття. За наслідками перевірки на ці та інші порушення прокуратурою внесено подання.

Окрім того, Чернівецькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері упродовж поточного року складено 3 протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.
Прес-служба прокуратури Чернівецької област

peredplata