У Чернівцях завершила роботу міжнародна організація «Чотири лапи»

На запрошення секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина з 30 вересня по 18 жовтня в Чернівцях працювала міжнародна організація «Чотири лапи», яка проводила відлов безпритульних тварин, їх стерилізацію та повернення прооперованих тварин на місце відлову.

До участі в проекті долучилися студенти Кіцманського аграрного технікуму, які протягом 3 тижнів проходили практику у ветеринарів «Чотирьох лап», та волонтери місцевої благодійної організації «Не будь байдужим».

«Наша робота не була б ефективною без підтримки чернівецької влади, – зазначає керівник чернівецької обласної благодійної організації «Не будь байдужим» Анжела Косован. – Зокрема, хочу висловити велику подяку секретарю Чернівецької міської ради Віталію Михайлішину за допомогу у забезпеченні проживання і харчування представників організації. А також департаменту житлово-комунального господарства за надання приміщень та всього необхідного у роботі волонтерів».

На прохання організації міським комунальним підприємством «Чернівціспецкомунтранс» було надано виробничу базу колишньої котельні на вул.Хотинській, 41-Є під розміщення пересувних операційних та приміщення для тимчасової перетримки прооперованих тварин. Також підприємством було виділено для електроживлення операційних блоків два бензогенератори та пальне для їхньої роботи. Було організовано водопостачання та освітлення приміщення тимчасової перетримки тварин та вивезення сміття.

Всього, за період роботи організації, волонтерами було проведено стерилізацію 311 безпритульних тварин, які були повернені на місця їх відлову з ідентифікаційним номером.

Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

peredplata