Буковинські контрактники хочуть служити в десанті

У поточному році до військових комісаріатів Чернівецької області звернулося понад 160 громадян, які побажали проходити військову службу за контрактом. Більшість кандидатів бажають служити у тих військових частинах, де грошове забезпечення більше, а це у першу чергу частини високомобільних десантних військ. Але не завжди бажання співпадає з реальністю.

– Посадовими особами військових частин і військкоматів проводиться військово-професійна консультація громадян, – повідомив начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Чернівецького ОВК підполковник Юрій Миронець.- Набір кандидатів здійснюється на посади рядового й сержантського складу. В залежності від їх рівня освіти й досвіду роботи визначаються військові посади, на яких можливе проходження служби за контрактом.

За підсумками медичного обстеження, професійно-психологічного відбору й здачі нормативів з фізичної підготовки зі 100 кандидатів лише 61 юнак був направлений на військову службу за контрактом у військові частини високомобільних десантних військ, спецпризначення та Військово-Морські Сили.
Загалом, вже 89 юнаків проходять військову службу за контрактом у частинах та підрозділах Збройних Сил України. Ще 40 кандидатів очікують на оформлення своїх особових справ.

Зацікавленість громадян в проходженні служби за контрактом в Збройних Силах України обумовлена підвищенням грошового забезпечення й соціальними пільгами. За словами офіцера, збільшення кількості громадян бажаючих проходити військову службу за контрактом, дозволяє більш якісно відбирати кандидатів.

Підполковник
Сергій Берець.
Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)

Новини Партнерів