В Чернівцях рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в ЧНУ

1 листопада у Чернівцях в приміщенні Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича працівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області провели тактико-спеціальні навчання. Даний захід проводився з метою відпрацювання дій пожежно-рятувальних підрозділів та обслуговуючого персоналу університету на випадок виникнення пожежі, а також для відпрацювання дій рятувальників під час ліквідації пожежі в місцях з масовим перебуванням людей.

Згідно задуму навчань, в навчальній аудиторії на другому поверсі 14 корпусу університету, в якому навчаються студенти економічного факультету та факультету історії, політології та міжнародних відносин, виникла пожежа. Створилася загроза паніки серед людей та можливість подальшого поширення вогню. Обслуговуючий персонал закладу відразу повідомив про надзвичайну події народну службу порятунку 101, після чого була проведена евакуація всіх людей з будівлі. За лічені хвилини на місце події прибуло 2 відділення Державної пожежно-рятувальної частини № 1 обласного центру. Згодом за місцем виклику прибули ще 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру.

Вогнеборці, які через сильне задимлення працювали в апаратах захисту органів дихання, увійшли в приміщення для проведення пожежної розвідки, під час якої виявили всередині 1 потерпілого. Людину відразу вивели на вулицю. Переконавшись, що всі люди в безпеці, вогнеборці приступили до ліквідації пожежі. За лічені хвилини небезпеку вдалося локалізувати, а в подальшому повністю ліквідувати пожежу. Всього для проведення навчань залучалося 6 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу. З поставленим завданням рятувальники та обслуговуючий персонал університету впорались.

Про це повідомляє прес-служба УДСН в Чернівецькій області.

peredplata