Чернівецький бізнес сплатив понад 100 мільйонів прибутку

З початку року платники податку на прибуток перерахували до бюджету 102 мільйони податку, що на 6,9 більше, ніж протягом 10-ти місяців минулого року. Вже традиційно найбільше авансових внесків з податку на прибуток до державного бюджету нарахували та сплатили: ТОВ «Машзавод» – 21,05 млн. грн., ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» – 10,6 млн. грн., ПАТ «Чернівцігаз» – 7,6 млн. грн., ТОВ «Рома» – 6,3 млн. грн.

Почесне перше місце по сплаті авансових внесків з податку на прибуток до скарбниці міста впевнено утримує КП «МТК «Калинівський ринок» – підприємством з початку року нараховано та сплачено 3,3 млн. грн.

Бізнесові рекордсмени по сплаті податку на прибуток перерахували до Зведеного бюджету майже 48% від загальних надходжень цього податку. Варто зазначити, що фаворити у сплаті податку на прибуток цьогоріч перевершили свої минулорічні показники на 17,8 млн. грн., або у 1,6 рази.
Нагадаємо, що 29 листопада 2013 року – останній день сплати авансових внесків з податку на прибуток за листопад 2013 року, який становить 1/12 від суми податку на прибуток за 2012 рік.

Критерії, за якими визначено коло платників авансових внесків з податку на прибуток, наведено в пункті 57.1 статті 57 Податкового кодексу України.
Авансовий внесок з податку на прибуток починаючи з 01.01.2013 р. щомісяця сплачують суб\’єкти господарювання, у яких доходи, що враховуються при визначенні об\’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 млн. грн.

Звертаємо Вашу увагу, що узагальнююча податкова консультація щодо особливостей подання декларацій з податку на прибуток та сплати податку у 2013 році затверджена Наказом Державної податкової служби України від 21.12.2012 №1171.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях висловлює щиру подяку тим платникам, які відповідально виконують свій конституційний обов’язок та бажає економічного успіху кожному підприємству. Хочеться сподіватись, що за результатами цьогорічного декларування, кількість платників авансових внесків по податку на прибуток значно збільшиться.

Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata