Техніка і люди готові до зими у Чернівцях

Сьогодні, 22 листопада, на території комунального підприємства Міськ ШЕП відбувся огляд готовності наявної техніки з навісним обладнанням, яка буде використовуватися Міськ ШЕПом, КЖРЕПами та приватними підприємствами Чернівців для прибирання доріг та тротуарів від снігу. про це повідомляє прес-служба міської ради.
Керівники підприємств доповіли директору департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Дмитру Сірману про підготовку житлового фонду до зимового періоду, стан техніки, темпи заготівлі необхідної кількості протиожеледних матеріалів (піску, гранвідсіву, солі), наявність інструментів (льодорубів, розсувних драбин, шестів, тросів, протибуксівнх ланцюгів, тощо), створення необхідного запасу матеріалів для ліквідації можливих аварій у житлових будинках та готовність аварійно-відновлювальних бригад до роботи в осінньо- зимовий період 2013-2014 років.
Наразі у розпоряджені КЖРЕПів та приватних підприємств, які обслуговують райони міста, є 14 тракторів, обладнаних механічними поворотними відвалами та щітками. З них три є абсолютно новими. Решта перебуває у доброму стані і повністю готова до зими: усунено несправності, гуму змінено на зимову. Наразі у КЖРЕПах міста працює 315 двірників. Усі вони мають у своєму розпорядженні необхідні інструменти.
У розпорядженні Міськ ШЕПу 36 одиниць справної техніки, у тому числі і сучасна снігоприбиральна машина «Iveco». Уже заготовлено 718 кубометрів піщаної суміші та 557 тон солі. Щодня запаси активно поповнюються, тож Чернівці у будь-який момент будуть готові до зими.

peredplata