Чернівецькі податківці склали іспити

Усі працівники ДПІ у м. Чернівцях нещодавно склали іспити на знання Податкового та Митного кодексів, Законів України: \”Про засади запобігання і протидії корупції\”, «Звернення громадян», «Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів України на 2013-2018 роки» та інших нормативних документів, якими послуговуються в роботі. Повідомляє Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

Перевірка знань міндоходівців відбувалась у формі тестування. Варто зазначити, що для того, аби платники не відчували жодного дискомфорту, тестування у кожному структурному підрозділі відбувалось відповідно до графіку.

Наразі співробітники податкової інспекції у м. Чернівцях показали досить непогані результати. А ще –здатність підвищувати свій рівень й вчитися новому. Від досконального вивчення митного законодавства ми тільки виграємо, підтвердивши репутацію сучасних державних службовців, – прокоментував начальник інспекції Ярослав Городенський.

Він наголосив, що заходи з постійного підвищення кваліфікації працівників органів Міндоходів позитивно позначаються на якості послуг, що надаються платникам.

peredplata