На Буковині знімали чергову серію телепередачі \”Міняю жінку\”

Цілий тиждень Сокирянським районом курсував мікроавтобус з написом \”Міняю жінку\”.

Як з’ясувалось, знімальна група каналу “1+1″ працювала у невеличкому селі, яке розміщене на мальовничих берегах Дністра поряд з акумулюючою гідроелектростанцією. Цього разу обмінялися дружинами сім’я з села Василівка Шкрябатовських та родина з Дніпропетровська, повідомляє Північно-бесарабський інформаційний портал.

Доки програму не змонтовано, представники “плюсів” усіх деталей не розголошують й поділились з нами лише загальною інформацією. Але самі герої програми люб’язно погодились розповісти про враження від участі у відомому телепроекті.

За словами голови сім”ї Шкрябатовських Ігоря, ідея взяти участь у проекті \”Міняю жінку\” виникла у його дружини, яку він з задоволенням підтримав, адже разом хотіли відчути різницю організації подружнього життя з іншими людьми. Відтак Майя поїхала до міста на сході країни, а міська жителька – до Василівки. У родині з Дніпропетровська теж одна дитина.

Майя скаржилась, що з першого дня не знайшла спільної мови з \”чоловіком по-обміну\”. Він ставився до неї зверхньо і своєю поведінкою виказував зневагу до сельчанки. А от господині з берегів Дніпра навпаки сподобалось у Василівці, і хоч важко було звикнути до \”спартанських умов\”, вона була вражена доброзичливістю нових знайомих та красою природи. З задоволенням поралась в господарстві, і навіть сама посадила цибулю.

Ігор та Майя переконались, що вони – найкращі один у одного: \”я навчилась більше шанувати та любити свою половину після участі у проекті\”. Орієнтовно василівчан можна буде побачити в телеефірі у дев’ятому сезоні (кінець травня – початок червня).
bukpravda