Буковинські афганці закликали місцевих політиків припинити спекуляції навколо АТО

Буковинські афганці закликали місцевих політиків припинити спекуляції навколо АТО

Звернення Чернівецької міської організації \”Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)\”

Останнім часом в місцевих засобах масової інформації поширюються свідомо перекручені повідомлення стосовно засобів індивідуального захисту для бійців АТО.

Хотілося б зазначити, що нам – людям, які пройшли ту «неоголошену» війну і знаємо ціну життя, не зрозуміло спроби деяких діячів «від політики» зробити собі «лице» та заробити «балів» на матеріально-технічному забезпеченні українських вояків.

Зрозуміло, що для місцевого «політичного бомонду» будь-який привід, а краще щоб він був жахливий і бажано із кривавим змістом, – це черговий безкоштовний для них PR.

Можливо, краще застосовувати свої «здібності», виконуючи депутатські обіцянки на виборчому окрузі, де протікають дахи, відсутнє пільгове перевезення, дороги у жахливому стані та багато інших буденних справ, які, на жаль не вирішувалися і не вирішуються без «авторитетного» втручання місцевого «політичного бомонду»?

Нагадуємо, що в першу чергу саме держава зобов’язана забезпечувати військових усім необхідним!

Але враховуючи неналежний стан матеріально-технічного забезпечення армії, ми повинні подякувати всім тим небайдужим громадянам, які з перших днів проведення антитерористичної операції взялися виконувати складну місію комплектування військовослужбовців, не дивлячись на труднощі, які виникали при вирішенні цих питань.

Поряд з цим у нашому місті знаходяться «діячі від політики», які використовуючи «брудні» технології та непрофесійний підхід перетворюють цю справу на боротьбу за вплив на ринок та поділ на «свій» – «чужий».

Ми закликаємо усіх, хто яким-небудь чином причетний до цих «брудних» технологій – припинити спекулювати на темі АТО та вдатися до конструктивних дій.
Виходячи із вищезазначеного та з метою уникнення будь-яких спекуляцій на цій темі, Ми, учасники бойових дій в Афганістані, ВИМАГАЄМО – здійснювати перевірки на відповідність вимогам державних стандартів України всіх засобів індивідуального захисту, які відправляються в зону АТО із залученням профільних спеціалістів та представників засобів масової інформації нашого краю.

КОЖЕН ПОВИНЕН ЗАЙМАТИСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ!

У цей напружений та складний час для нашої країни усі мешканці Буковини, яким не байдужа майбутня доля України та її громадян мають об’єднати зусилля на встановлення миру та спокою у державі.

Адже, не дарма гаслом Чернівців є вислів «Viribus Unitis!», що означає – Спільними зусиллями!

Прийнято на засіданні Правління Чернівецької міської організації
Української спілки ветеранів Афганістану

peredplata