Укртелеком вводить тарифні плани на фіксовану телефонію

Укртелеком вводить тарифні плани на фіксовану телефонію Укртелеком вводить лінійку тарифних планів на фіксовану телефонію. Обсяг звичної щомісячної абонентної плати за телефон залишиться без змін.

Оператор покращує взаємодію із своїми клієнтами – користувачами домашніми телефонами. З 1 вересня у щомісячних рахунках користування фіксованою телефонією буде вказано тарифний план клієнта, який окрім традиційних місцевих дзвінків міститиме додаткові дзвінки абонентам послуги «Інтернет телефон». При цьому розмір щомісячної абонентної плати буде такий же, як і раніше.
Укртелеком встановлює 4 основних тарифних плани для різних категорій абонентів, залежно від типу підключення телефону.
Для користувачів телефонів, підключених до окремої телефонної лінії, запроваджуються такі тарифні плани:
«Домашній Базовий» – включає безлімітні місцеві розмови і 300 хвилин спілкування з абонентами послуги «Інтернет телефон» (дзвінки на SIP-номери з кодом 892). Для абонентів міст і райцентрів щомісячна абонплата становитиме 35,02 грн., а сільських мешканців – 24, 86 грн.
«Домашній Мінімальний» – містить 600 хвилин місцевого спілкування та 150 хвилин спілкування з абонентами послуги «Інтернет телефон». Для абонентів міст і райцентрів щомісячна абонплата становитиме 31,49 грн., а сільських мешканців – 21,74 грн.
Для користувачів фіксованих телефонів, підключених за спареною схемою, запроваджуються такі тарифні плани:
«Спільний Базовий» – включає безлімітні місцеві розмови та 120 хвилин спілкування з абонентами послуги «Інтернет телефон». Для абонентів міст і райцентрів щомісячна абонплата становитиме 28,01 грн., а сільських мешканців – 19, 90 грн.
«Спільний Мінімальний» – містить 600 хвилин місцевого спілкування та 60 хвилин спілкування з абонентами послуги «Інтернет телефон». Для абонентів міст і райцентрів щомісячна абонплата становитиме 25,20 грн., а сільських мешканців – 17,40 грн.
Прихильникам комфортного спілкування вдома без обмежень Укртелеком пропонує підключити новий тарифний план «Домашній Безлімітний», який включає безлімітні місцеві розмови, 300 хвилин спілкування з абонентами послуги «Інтернет телефон», 1000 хвилин міжміських дзвінків і 60 хвилин на мобільні номери українських операторів. Для абонентів міст і райцентрів щомісячний платіж за користування тарифним планом становитиме 55,90 грн., а сільських мешканців – 45,74 грн.
Тарифні плани доступні на всій території Україні. Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.
Для абонентів, яким надаються послуги фіксованої телефонії на пільгових умовах, будуть запроваджені вищевказані тарифні плани із збереженням звичної щомісячної плати та врахуванням відповідних пільг.
Детальну інформацію про тарифи можна отримати у Контакт-центрі оператора за номером 0-800-506-800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).
Довідка:
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.
Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.
Компанія СКМ – професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі.
04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.
До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної сировини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.
Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов.
100% акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.
Веб-сайт Компанії СКМ: www.scm.com.ua