Буковинські податківці та митники змагалися з футболу та гирьового спорту

Нещодавно, в рамках проведення Першого етапу обласної спартакіади працівників податкової та митної служб, пройшли спортивні змагання на першість з міні-футболу та гирьового спорту. Спортивне дійство відбувалося у ФОК «Олімпія»(Чернівці).

З вітальним словом до учасників змагань звернувся начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак, який привітав усіх та побажав перемоги найсильнішим.

Матч з міні-футболу відбувся у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки, кожна із семи команд учасників прагнула здобути перемогу.

На майданчику справжні баталії розгорталися між командами Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області, Чернівецької митниці Міндоходів, ОДПІ у Кіманському та Новоселицькому районах, ДПІ у м. Чернівцях, а також ДПІ у Вижницькому та Сторожинецькому районах.

Зустрічі проходили емоційно, позаяк усі футболісти були добре підготовлені та наполегливі.

Почесне перше місце у цікавій і напруженій боротьбі посіла команда Чернівецької митниці Міндоходів. Друге місце виборола команда ОДПІ у Кіманському районі. Футболісти ДПІ у Вижницькому були третіми. За словами учасників найважливіше у цих змагання це те, що задоволення від гри отримали усі, як члени команд так і вболівальники.

Окрім того, цього ж дня дев’ять атлетів у ваговій категорії понад 90 кг взяли участь у змаганнях з гирьового спорту. Вага гир становила 16 кг. У напруженій боротьбі переможцями стали – Олександр Сидоряк (ДПІ у Сторожинецькому районі), Андрій Чумак (Чернівецька митниця Міндоходів), Михайло Чернівчан (ОДПІ у Кіцманському районі).

Підводячи підсумки поєдиників Михайло Сеничак подякував присутнім за високі результати, які були продемонстровані впродовж змагань, а також висловив переконання, що найголовніші перемоги у кожного з них ще попереду.

Усі переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та медалями.