Чернівецька митниця – лідер в Україні за відсотковим показником виконання індикативних завдань

П‘ятий місяць поспіль Чернівецька митниця Міндоходів нарощує темпи та обсяги перерахувань до Державного бюджету. Наразі у державну скарбницю скеровано 334, 6 млн. грн.
«У вересні поточного року митницею до Держбюджету перераховано на 15 млн. грн.. більше податків, ніж у серпні, – розповідає в.о. начальника Чернівецької митниці Міндоходів Микола Салагор. – Ми чітко відслідковуємо тенденцію до збільшення надходжень, позаяк упродовж останнього часу нам вдалося налагодити конструктивну роботу із суб‘єктами господарювання. Її результати наочно демонструють відсотки виконання доведених до митниці показників. У вересні цей показник становить 167,2%».
Нагадаємо, що у порівнянні із вереснем минулого року митниця збільшила свої надходження у 3,5 рази й сьогодні займає перше місце в Україні за відсотковим показником виконання індикативних завдань.
«Аби не бути голослівним, озвучу кілька цифр на підтвердження наших здобутків, – зауважує Микола Михайлович. – У травні цього року митниця поповнила Держбюджет майже на 75 млн. грн., а у вересні цей показник склав понад 334 млн. грн. Загалом, за час мого керування митницею, а це неповних 6 місяців напруженої роботи, надходження до Державного бюджету України перевищили 1 млрд. грн.».

peredplata