У Чернівцях презентували книгу Марка Лівіна \”Життя та інша хімія\”

17 жовтня студентство Чернівців отримало можливість поспілкуватися з улюбленцем сучасної молоді – письменником, музикантом та арт-блогером Марком Лівіним, який завітав у гості, щоб презентувати свою нову книгу під назвою «Життя та інша хімія».

Зустріч від першої секунди та до самого кінця була захоплюючою. Юний письменник з’явився без модератора, щоб, як пояснив сам Марк, перетворити її на затишне та відкрите спілкування із молоддю без посередників, офіціозу та зайвої помпезності. Безсумнівно, задум Лівіна спрацював, адже кожен присутній у залі одразу зрозумів, що хлопець з такою блискучою харизмою зможе вміло керувати величезною аудиторією самотуж. До-речі кількість прихильників, очевидно, вразила самого письменника. Тому, вже за хорошою традицією, година спілкування почалася з…ні, не з презентації книги, а з групового «селфі».

Щодо, безпосередньо, спілкування, то воно вийшло у стилі «без обмежень». Говорили про все: креатив, ідеї, проблеми освіти, літературу, новітні технології традиції і навіть…татуювання. Студенти почували себе комфортно, тому ставили будь-які, навіть найпровокативніші питання. Проте всі вони отримали щирі відповіді. Більш того, добродушний юнак заохотив кожного звертатися до нього особисто зі своїми творчими проблемами, що вкотре довело відкритість письменника.

За веселими посиденьками не забули і про книгу, яка зібрала всіх у стінах ЧНУ. Письменник розповів про труднощі з якими зіткнувся у процесі її написання, заінтригував аудиторію змістом історії та на власному прикладі показав як наполегливо варто боротися за свою мрію та доводити задуми до кінця. Розповідь про письменницькі старання вийшла переконливою та підтверджується результатом – «Життя та інша хімія» вже кілька тижнів змітається з полиць книжкових магазинів по всій Україні. Сам Марк Лівін порекомендував історію тим, хто переживає складні моменти життя та відчуває тугу. Тож книга готова до вживання та ідеально смакуватиме з чашечкою запашного чаю у меланхолійний осінній вечір.
Автор: Тетяна Ганчар.