На Буковині офіційно представили керівника податкової міліції

На Буковині офіційно представили керівника податкової міліції29 жовтня цього року, відбулася нарада з нагоди призначення Першого заступника начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції. Новим керівником став підполковник податкової міліції – Сергій Олексійович Гакман.

Представити першого заступника, на Буковину прибув Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України, генерал-полковник – Хоменко Володимир Петрович.

У заході також взяли участь начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак та начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор.

Вітаючи новопризначеного керівника податкової міліції області, Володимир Петрович зазначив, що на всіх працівниках відомства лежить дуже велика відповідальність, а особливо – на фахівцях податкової міліції. Адже від ефективності роботи податкових міліціонерів, в значній мірі залежить, що і як будуть думати люди про роботу фіскальної служби.

Володимир Хоменко так само акцентував увагу присутніх на основних завданнях, виділяючи серед пріоритетів – боротьбу з тіньовою економікою, протидію незаконному обігу підакцизних товарів, контрабанді та порушенням митних правил, а також дієве упередження відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом.

Сергій Гакман у відповідь підкреслив: «Своє призначення я розглядаю, як значний кредит довіри, і зі свого боку завіряю, що я, і весь колектив податкової міліції Буковини прикладуть усі зусилля, знання і навики для того, щоб гідно виконати поставлені задачі».

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області

peredplata