Бюджет Чернівців на землі заробив 66 мільйонів

Протягом десяти місяців цього року чернівецькі землевласники та землекористувачі сплатили до місцевого бюджету 65917,0 тис. грн. (в т.ч. 54767,2 тис. грн. перерахували юридичні особи, а 11149,8 тис. грн. – фізичні особи).
Як повідомила заступник начальника ДПІ у м. Чернівцях Тетяна Шпак: «лідерами у сплаті земельного податку та орендної плати за землю у Чернівцях за підсумками десяти місяців цього року є ТОВ «Машзавод» – 5,1 млн. грн., МТК «Калинівський ринок» – 3,4 млн. грн.. та ТОВ «Боянівка» – 2,6 млн. грн.»
Станом на 01.11.2014 р. у Чернівцях сплачують плату за землю: 450 платників орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та 825 платників земельного податку – юридичні особи. Наразі на обліку перебувають 656 платників орендної плати та 56 платників земельного податку підприємців – фізичних осіб».
Крім того, в ДПІ у м. Чернівцях обліковується 16682 платники земельного податку – громадян, з них нарахування земельного податку цьогоріч проведено 5150 чернівчанам, решта мешканців обласного центру користуються пільгами по земельному податку. Також на обліку в ДПІ у м. Чернівцях перебуває 2373 громадян – платників орендної плати.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що юридичні та фізичні особи – підприємці самостійно обчислюють суму податку виходячи з нормативно – грошової оцінки станом на 1 січня та сплачують рівними частками щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця.
Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях