Цієї ночі буковинські податківці вилучили чергову партію фальсифікату

Близько другої години ночі поблизу державного кордону України в одному із гірських сіл нашої області, працівниками оперативного управління податкового відомства Чернівців було виявлено автомобіль, що перевозив фальсифікат, ймовірно призначений для подальшого контрабандного переміщення в сусідню державу.

За інформацією Інформаційно – комунікаційного відділу ДПІ у м. Чернівцях з мікроавтобусу «VOLKSWAGEN» було вилучено 25000 пачок цигарок марки «Вікерой» без марок акцизного податку України на суму 212500 грн. та 63 літри рідини з різким запахом спирту, що була розфасована у пластикові пляшки по 4,5 літрів кожна на суму близько 4,5 тис. грн.

Наразі по вказаному факту проводиться досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст. 204 Кримінального Кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

Бюджет та здоров»я громадян не повинні страждати від нечистих на руку ділків, тому ДПІ у м. Чернівцях закликає чернівчан повідомляти про такі факти. Інформацію просимо направляти на адресу: 58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А.