В 2015 році ПАТ «Чернівцігаз» планує вкласти 17 мільйонів гривень в модернізацію газових мереж краю

ПАТ \”Чернівцігаз\” подало на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг проект інвестиційної програми на 2015 рік. Розмір капіталовкладень в газові мережі краю, що планують здійснити газовики, сягає 17 мільйонів гривень. Проект програми також оприлюднений на офіційному сайті компанії і є відкритим для обговорення експертами та громадськістю
Фахівці ПАТ «Чернівцігаз» розробили та передали на погодження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг проект інвестиційної програми підприємства на 2015 рік.
Згідно проекту ПАТ «Чернівцігаз» планує вкласти близько 17 мільйонів гривень в модернізацію газових мереж краю та споруд на них. Серед головних статей витрат: капітальний ремонт та заміна газопроводів, а також встановлення сучасного газорегуляторного обладнання на 20 ШГРП в місті Чернівці та Чернівецькій області. На це підприємство витратить більше 11 мільйонів гривень.
Газовики також запланували придбання високотехнологічних приладів для обстеження й діагностики стану системи газопостачання. Використання цих приладів зробить набагато більш ефективним виявлення витоків газу та їх усунення.
Окрім цього, у 2015 році компанія витратить 2 мільйони 343 тисячі гривень на реалізацію програми із встановлення безкоштовних лічильників газу.
«Незважаючи на відсутність запланованих надходжень від тарифної виручки, ми націлені на виконання всіх заходів запланованих проектом інвестиційної програми на 2015 рік. Від їх реалізації залежить як безаварійність та безперебійність газопостачання, так і зменшення обсягів виробничо-технологічних втрат, що в контексті необхідності економії блакитного палива виходить чи не на перше місце. В той же час, поглиблення негативної тенденції з тарифною виручкою в наступному році може внести певні корективи в реалізацію наших планів» – зазначив Голова правління ПАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда.
Інвестиційна програма ПАТ «Чернівцігаз» на 2015 рік оприлюднена на офіційному сайті компанії. Всі бажаючі можуть долучитись до її обговорення та залишити свої зауваження та пропозиції. Для ознайомлення із програмою перейдіть за наступним посиланням.

peredplata