Собачки Чернівців у безпеці!

1-го грудня 2014 року Благодійний Фонд «Щаслива лапа», що займається вирішенням проблеми безпритульних собак розпочинає активну діяльність у Чернівцях. До цього часу організація допомагала городянам з пошуком загублених собак та влаштуванням безпородних.

Одним з основних напрямків діяльності Фонду є виховання покоління, що гуманно ставиться до тварин, у тому числі і до безпритульних. Саме тому, в рамках проекту Біоетика, лектори Фонду проводитимуть інтерактивні заняття у школах Чернівця на тему гуманного ставлення до тварин. Програма занять схвалена психологами та педагогами столичних ВУЗів та розрахована на аудиторію від 10 до 30 учнів для молодшої, середньої та старшої шкіл.

Благодійний Фонд «Щаслива лапа» веде активну діяльність з 2012 року. За цей період Фонд розпочав реалізацію низки проектів з метою комплексного та гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин. Завдяки ефективній системі пошуку загублених собак, 528 власників знайшли своїх чотирилапих друзів. Також, Благодійна організація допомогла прилаштувати 600 собак, і тепер в них є затишний дім. На сьогоднішній день «Щаслива лапа» опікує понад 530 собак у 15 притулках Києва та Київської області. А в рамках проекту Біоетика було проведено понад 1800 лекцій у навчальних закладах столиці, учасниками яких стали близько 42 000 школярів.

Детальніше на сайті Фонду (http://www.happypaw.ua) або на сторінках у соціальних мережах (https://www.facebook.com/HappyPawFund та http://vk.com/happypawfund).

Довідкова інформація про Фонд
Благодійна організація «Благодійний Фонд «Щаслива лапа» засновано у 2012 році. Основною метою є вирішення проблеми безпритульних собак. На сьогоднішній день Фонд проводить активну роботу в Києві та Київській області, у перспективі – діяльність по всій країні.
– Під опікою фонду 15 притулків, в яких проживає близько 530 собак;
– Фонд займається прилаштуванням собак з притулків у нові родини;
– Розроблено Всеукраїнську систему пошуку загублених собак;
– Пропаганда гуманногоставлення до тварин серед школярів та студентів;
– Лікування важкохворих собак.