Про гідну пенсію вже подбали 314 чернівчан

Крім обов’язкового державного пенсійного страхування, громадяни (фізичні особи – підприємці та фізичні особи) мають можливість, окрім укласти договір про добровільне пенсійне страхування. «З настанням пенсійного віку такий договір надасть можливість отримувати збільшену пенсію за рахунок сплати додаткових страхових внесків», – пояснив начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску ДПІ у м. Чернівцях Олександр Шишкін.
«Протягом одинадцяти місяців цього року 314 чернівчан скористались такою можливістю та уклали договори з ДПІ у м. Чернівцях про добровільну участь в системі загальнобов’язкового державного соціального страхування», – повідомив Олександр Михайлович. Завдяки таким договорам з добровільного страхування, цьогорічний бюджет отримав понад 1,4 млн.грн. єдиного соціального внеску.
Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування дозволить громадянам досягти необхідного їм страхового стажу для отримання достойних пенсійних виплат, а також дасть можливість отримати путівки від відповідних соціальних фондів для оздоровлення та лікування.
Загалом на 01.12.2014р. на обліку в ДПІ перебуває 35490 платників єдиного внеску, в тому числі 8680 юридичних осіб та 26810 фізичних осіб, які цьогоріч перерахували до казни понад мільярд ЄСВ (1005648,4 тис. грн.).
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що з 1 травня 2014 року мінімальний розмір ЄСВ для тих, хто укладатиме договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування не може бути меншим за 417 грн. 78 коп. на місяць (34,3% від 1218 грн. – мінімальної зарплати на 01.01.2014 р.).
Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях