«Новий 2015 рік» подарує зниження вартості акцизних марок на алкоголь і тютюн

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2014 року № 627 «Деякі питання запровадження марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів» повідомляє Головне управління ДФС у Чернівецькій області.

Таку новину, повідомив буковинцям начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області Григоренко Владислав Іванович, озвучуючи наміри Кабінету Міністрів України, який запроваджує з 1 січня 2015 року марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Відтак, вартість акцизної марки на алкогольну продукцію з наступного року буде знижена до 0,1926 грн/шт. з 0,27 грн/шт., а на тютюнові вироби – до 0,091 грн/шт. з 0,142 грн/шт.

Посадовець прокоментував, що вищевказаною постановою Уряд врахував інтереси виробників алкогольної та тютюнової продукції. Натомість, у відповідь очікує від суб’єктів господарювання в цій сфері відповідального ставлення до виконання ними податкових зобов\’язань у повному обсязі.

peredplata