Вижницькі лісівники влаштували свято для воїнів АТО та афганців

У Чемернарському лісництві ДП «Берегометське лісомисливське господарство» з нагоди Дня Збройних Сил України лісівники організували зустріч з учасниками Антитерористичної операції та воїнами-афганцями.

Вижницькі лісівники влаштували свято для воїнів АТО та афганців

Запросили поспілкуватися із захисниками країни представників влади, місцевого самоврядування, Чернівецького прикордонного загону, волонтерів, школярів. Слова щирої подяки хлопцям висловили усі присутні. Про це повідомляє прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ».

Анатолій Ковальський, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, подарував воякам надзвичайно зворушливе вітання, у якому щиро подякував і лісівникам за постійну допомогу українській армії. Очільники районної влади у своїх виступах демонстрували єдність усіх небайдужих людей навколо складної ситуації на Сході України. Особливо хвилюючими був виступ голови Вижницької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, а попри це працівника Берегометського лісгоспу Василя Мудрака, який згадував часи афганських подій та зі сльозами на очах вітав зі святом молодих хлопчаків, які вже встигли повоювати. Начальник відділу роботи з персоналом Чернівецького прикордонного загону, учасник АТО майор Вадим Кардаш запевнив у своєму виступі, що сили, мужності, відваги не забракне військовим, і українці обов’язково здобудуть довгоочікувану перемогу.

ДП «Берегометське ЛМГ» тісно співпрацює з Міжнародним рухом «Еко-Культура» (координатор – Ольга Скобеєва) та Чернівецьким волонтерським об’єднанням «Буковина – українському війську» (Марія Філіпчук), представники яких поділилися теплими словами з присутніми та вручили пам’ятні подарунки воїнам. Лісівники Берегометського лісгоспу також організували для хлопців подарунки.

Протягом усього свята учні Долішньо-Шепітського НВК та вихованці Берегометської школи мистецтв дарували душевні концертні номери.

Така підтримка, навіть якщо вона і невелика, просто необхідна для українських військовослужбовців, впевнена заступник директора з благоустрою рекреації, туризму та комунікацій, ведуча та організатор заходу Тетяна Тирон.

А лісівники підтримують їх багато чим: організовують реабілітаційні тури у лісові масиви Вижниччини (у рамках програми «Берегометські лісівники – українському війську»), збирають кошти на потреби армії, закуповують медикаменти, бронежилети, продукти харчування, засоби гігієни тощо.

peredplata