Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами області за листопад 2014 року

Головне управління статистики у Чернівецькій області інформує, що підприємствами та організаціями області усіх видів економічної діяльності протягом листопада п.р. використано 53,5 млн.м3 газу природного, 3,5 тис.т палива дизельного, 3,1 тис.т вугілля кам’яного та 0,6 тис.т бензину моторного.
У порівнянні з листопадом минулого року збільшились обсяги споживання вугілля кам’яного на 27,3%, газу природного – на 23,1%, проте зменшились обсяги використання бензину моторного на 21,0%, газойлів (палива дизельного) – на 4,8%. У структурі використаного палива основну частку займав газ природний 88,0%, на паливо дизельне припадало 7,2%, на вугілля кам\’яне –3,4% та на бензин моторний – 1,4%.
Крім того, населенню через мережу АЗС реалізовано бензину моторного – 4,0 тис.т та газойлів (палива дизельного) – 5,8 тис.т.
Основними споживачами енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти залишаються підприємства та організації м.Чернівців (88,4% від загальнообласного обсягу).
Станом на 1 грудня п.р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників області включаючи залишки на АЗС склали: вугілля кам’яного – 9,8 тис.т, бензину моторного – 3,2 тис.т, дизельного пального – 2,6 тис.т та мазутів топкових важких– 0,1 тис.т.

Перший заступник начальника
Головного управління

peredplata