Працівники кримінально-виконавчої інспекції Чрнівецької області підбили підсумки діяльності за 2014 рік

20 січня 2015 року на розширеній оперативній нараді відбулося підведення підсумків діяльності підрозділів кримінально – виконавчої інспекції Чернівецької області за 2014.
В проведенні наради взяли участь заступник начальника відділу ДПтСУ в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Богдан Громик, керівник КВІ області підполковник внутрішньої служби Руслан Кувіла та весь особовий склад кримінально-виконавчої інспекції.
Розпочав нараду, заступник начальника відділу Богдан Громик, який наголосив на тому, що протягом 2014 року керівництвом пенітенціарної служби області вживались заходи щодо удосконалення діяльності підрозділів кримінально – виконавчої інспекції, зміцнення матеріального та технічного забезпечення служби, запобігання корупційних проявів та неслужбових відносин працівників КВІ з підобліковими та їх родичами, забезпечення якісних умов праці співробітників та належної якості виконання вироків суду із запровадженням нових форм та методів роботи.
Руслан Кувіла довів до присутніх детальний аналіз діяльності КВІ протягом минулого року. Зокрема, було розглянуто роботу виховну та профілактичну роботу, яку було проведено інспекторами із засудженими.
За підсумками наради прийнято ряд рішень щодо діяльності КВІ області у 2015 році.

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Новини Партнерів