Вітання Чернівецького міського голови з Днем Соборності

 Вітання Чернівецького міського голови з Днем Соборності Майже століття з Софійського майдану у Києві полинув у вічність знак – самостійній соборній Українській Державі бути навіки !
Усвідомлений, виборений, вистражданий століттями нашим народом потяг до державної єдності вже нікому не здолати, бо в ньому наша сила, наша любов до рідної землі і віра у світле майбутнє України .
Здатність згуртуватися, самоорганізуватися, піти на самопожертву задля волі, свободи, України – це наймогутніша наша зброя, яка зупиняє ворогів, викликає повагу у друзів, пошану у світового товариства.
Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо потребу у єднанні і живемо єдиним прагненням – відстояти право жити у незалежній європейській державі – Україна, де цінують людську гідність, демократичні права і свободи.
У День Соборності України схилимо голови і вшануємо мужніх лицарів Київської Русі, запорізьких козаків, українців, які гинули у сталінських гулагах, усіх вояків, що віками боронили українську землю від нечесті та неправди.
Вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, наших бійців, добровольців, волонтерів, які загинули у борні за мир, незалежність та територіальну цілісність нашої держави, простягнемо руку допомоги їх рідним та близьким, підтримаємо українську армію.
Пам’ятаймо, що битва ще не завершена, Українська держава у небезпеці і наш обов’язок – мужньо боронити її перед зовнішнім ворогом, спільними зусиллями з прогресивним світом зупинити небезпеку третьої світової війни, протистояти спробам дестабілізувати внутрішню ситуацію, посіяти у народу зневіру.
Україна єдина, ми переможемо та здобудемо мир. Бо за нами правда і Божа воля!
Слава Україні та її народу! Слава Героям !
Хай береже нас Господь!

З повагою,
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук