Чернівці пропонують руку допомоги Маріуполю

Міський голова Олексій Каспрук від імені громади Чернівців висловив співчуття Маріупольському міському голові Юрію Хотлубею та запропонував допомогу родинам і близьким загиблих і поранених маріупольців.

«Від імені громади Чернівців прийміть щирі співчуття у незмірному горі – загибелі мирних мешканців. Не маємо сумніву, що жахливий злочин проти людяності, який забрав життя 30 мирних мешканців Маріуполя, скалічив долі десяткам людей, приніс горе у родини, буде покарано!

Спільними зусиллями українських громад, усіх небайдужих громадян України зробимо усе, аби світ про це почув і винні у цьому вбивстві були притягнуті до відповідальності за законами Божими. Скорбимо за загиблими! Хай українська земля буде для них пухом!

Заявляємо, що громада Чернівців простягає руку допомогу маріупольцям. Чернівецька міська рада готова надати цільову субвенцію Маріуполю за рахунок бюджету розвитку міста для допомоги родинам загиблих і поранених.

Сподіваємося, що й інші міста України підтримують у горі громаду Маріуполя усіма можливими засобами. У цей тяжкий час запрошуємо до Чернівців дітей, родини яких залишилися без житла, які проживають у зоні небезпеки. Ми – єдина Україна, єдина родина, нам разом долати горе, гуртувати сили для перемоги, для відбудови мирного життя і просування до європейського майбутнього!» , – йдеться у листі-співчутті Олексія Каспрука до мера Маріуполя Юрія Хотлубея.

Новини Партнерів