Чернівецькі рятувальники перевіряють захисні споруди

З метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період працівниками Управління ДСНС у Чернівецькій області спільно з місцевими органами самоврядування проводяться перевірки стану готовності пунктів управління та захисних споруд на особливий період.

Зокрема, 12 лютого було перевірено сховище, що розташоване у будівлі науковій бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Під час перевірок особлива увага приділяється приміщенням для розміщення людей, пункти управління, фільтровентиляційні приміщення, дизель-електростанції, санітарні вузли, приміщення для зберігання продовольства, захищеність входів і виходів, системам опалення, водопостачання, вентиляції та водовідведення, електрозабезпеченню та зв’язку.
«Такі рейдові перевірки будуть проводитись впродовж лютого та березня. За цей час ми проведемо обстеження та перевіримо стан готовності всіх захисних споруд, яких у Чернівецькій області нараховується 1176. На сьогоднішній день проведено перевірку 30 відсотків всіх споруд, з них виявились готовими лише 1 відсоток, 75 відсотків – обмежено готові та 24 відсотки взагалі не готові», – зазначив заступник начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області підполковник служби цивільного захисту Сергій Михайлюк.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області