Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами Буковини за січень 2015 року

Головне управління статистики у Чернівецькій області інформує, що підприємствами та організаціями області усіх видів економічної діяльності протягом січня п.р. використано 72,1 млн.м3 газу природного, по 2,0 тис.т вугілля кам’яного та палива дизельного та 0,5 тис.т бензину моторного.

У порівнянні з січнем минулого року зменшились обсяги споживання газу природного на 15,6%, вугілля кам’яного – на 15,4%, бензину моторного – на 14,9% та газойлів (палива дизельного) – на 9,3%. У структурі використаного палива основну частку займав газ природний 94,1%, на паливо дизельне припадало 3,2%, на вугілля кам\’яне –1,8% та на бензин моторний – 0,9%.

Крім того, населенню через мережу АЗС реалізовано бензину моторного – 3,1 тис.т та газойлів (палива дизельного) – 4,1 тис.т.

Основними споживачами енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти залишаються підприємства та організації м.Чернівців (94,5% від загальнообласного обсягу).

Станом на 1 лютого п.р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників області включаючи залишки на АЗС склали: вугілля кам’яного – 8,2 тис.т, дизельного пального – 3,3 тис.т, бензину моторного – 2,9 тис.т та мазутів топкових важких– 0,1 тис.т.