Оголошення про здійснення виплат вкладникам ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»

Оголошення про здійснення виплат вкладникам ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ оголошує порядок виплат вкладникам ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився по 23 лютого 2015 року включно

З 06 березня 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК») розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 23 лютого 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).
Виплати коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення п’яти банків.
Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Волинська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська область, Рівненська, Сумська, Хмельницька або м. Київ, а також вкладникам – нерезидентам за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОЩАДБАНК».
Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Миколаївська, Херсонська область або м. Севастополь, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК».
Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Харківська або Черкаська, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОТП БАНК».
Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Житомирська, Запорізька, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Чернівецька або Чернігівська, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».
Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Одеська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «БАНК ВОСТОК».
Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до відділення банку, визначеного для кожного вкладника, з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК».
Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 23 лютого 2015 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» — www.citycommercebank.com та у відділеннях даного банку.
Довідкова інформація за телефонами:
ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»: (044) 207-70-00; 0 800 500 011;
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);
АТ «ОЩАДБАНК»: 0-800-210-800(безкоштовно по Україні з усіх телефонів), 38 (044) 363-01-33;
ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»: 38 (044) 496 88 61;
АТ «ОТП БАНК»: 38 (044) 490 05 00;
АБ «УКРГАЗБАНК»: 0 800-309-000;
ПАТ «БАНК ВОСТОК»: 0 (800) 30-70-10, 38 (44) 393-70-10.

peredplata