Минулоріч до відповідальності притягнули 83 «забудькуватих» декларантів

Кампанія з декларування доходів громадян йде повним ходом. Чернівчани заповняють декларації в Центрі обслуговування платників, надсилають електронною поштою, користуються електронними сервісами ДФС. Кампанія декларування розпочинається з 1 січня і триває 120 днів,- до 30 квітня 2015.
Натомість, не усім чернівчанам вистачає часу, щоб відвідати податкову інспекцію, або бодай скористатись електронним сервісом по заповненню декларації, тому доводиться по завершенню деклараційної кампанії нагадати таким громадянам про їх конституційний обов»язок.

«Минулого року до відповідальності за несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи було притягнуто 83 мешканців обласного центру. Прикро, що чимало «штрафників» досить поважні та впізнавані громадяни», – повідомив начальник відділу адміністрування доходів з фізичних осіб ДПІ у м. Чернівцях Сергій Чернов.

Тож, звертаючись до тих мешканців міста Чернівців, хто ще не встиг подати декларацію про доходи за минулий рік, просимо не зволікати і до 1 травня виконати свій конституційний обов’язок з розумінням того, що сплачений податок повернеться до кожного у вигляді тих чи інших соціальних благ.
Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata