Прокуратура захищатиме права буковинців, у разі інвалідності, неповноліття, похилого віку, недієздатності

На адресу прокуратури Шевченківського району м. Чернівці надійшло звернення жителя нашого міста, інваліда І групи по зору з дитинства, з проханням представляти його інтереси в суді, так як останній через фізичний стан та похилий вік нездатний самостійно захищати свої інтереси.

В ході розгляду звернення, прокуратурою району встановлено, що останній неодноразово звертався до відділу приватизації Департаменту житлового комунального господарства Чернівецької міської ради з метою поновлення втраченого свідоцтва про право власності на квартиру. Однак, посадові особи вищевказаного Департаменту посилаючись на відсутність відомостей про реєстрацію свідоцтва постійно відмовляли вказаному громадянину у видачі дубліката втраченого свідоцтва.

У зв’язку з чим, з метою захисту прав і свобод громадян прокуратура району звернулась до Шевченківського районного суду м. Чернівці з позовом про визнання права власності на нерухоме майно у зв’язку з втратою документа. За результатами розгляду позовної заяви, вищевказаним судом позовні вимоги задоволено в повному обсязі.

Разом з цим, повідомляємо, що у прокуратури району здійснення представницьких повноважень щодо захисту прав громадян можливе у разі наявності в останніх наступних підстав, а саме неспроможність через фізичний стан, недосягнення повноліття, похилий вік, недієздатність або обмежену дієздатність самостійно захищати права, в такому випадку, Ви або Ваші законні представники, маєте право звернутися до органів прокуратури за захистом порушених прав та інтересів.

peredplata