Рятувальники продовжують здійснювати роз’яснювальну роботу з освітянами

Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області з метою навчання правилам безпеки громадян проводять різноманітні заходи. Так, важливе значення в цьому напрямку приділяється роботі з працівниками освіти, оскільки вони зможуть передати власні знання дітям в ході навчального процесу. Завдяки такій інформаційній роботі можна охопити більше коло людей.
Зокрема, 17 березня працівники Управління провели роз’яснювальну роботу серед педагогічного колективу Чернівецького торгівельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, що знаходиться на Центральній площі в обласному центрі. Рятувальники звернули увагу присутніх на те, в Чернівцях в місцях з масовим перебуванням почастішали випадки виявлення невідомих предметів. Наприклад, такий випадок сьогодні стався на Центральній площі обласного центру. На щастя, цей випадок та інші не несли в собі загрози, проте у таких ситуаціях необхідно дотримуватися правил безпеки. Під час проведення бесіди рятувальники розповіли як діяти у таких випадках та нагадали правила безпеки на випадок виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події. У ході заняття, педагогам також повідомили про дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру та про місце знаходження захисних споруд цивільного захисту в обласному центрі. Насамкінець заходу, рятувальники вручили працівникам інституту зразки пам’яток, плакатів, методичних рекомендацій, посібників з правилами безпеки.
«Сьогодення вимагає від нас знань правил безпеки та дій у разі надзвичайної ситуацій. Саме тому, на педагогах лежить відповідальність за навчання студентів не лише навчального матеріалу, а й правил безпеки» – сказав заступник директора інституту Юрій Королюк.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області

peredplata