Пальне та шкідливі звички додали до бюджету понад 14 млн. грн.

Протягом першого кварталу цього року від реалізації суб\’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до бюджету Чернівців надійшло 14,4 млн. грн.
Як повідомила начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м. Чернівцях Людмила Осадчук: «за даними поданої податкової звітності чернівецькі платники нарахували та сплатили за січень та лютий 14,4 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі».
«Найбільше податку надійшло від продажу бензину, інших нафтопродуктів та скрапленого газу – 5,4 млн. грн., торгівля тютюновими виробами поповнила бюджет на понад 4,0 млн. грн., роздрібна торгівля алкоголем додала місцевій скарбниці більше 4,7 млн. грн. акцизного податку, – розповіла Людмила Василівна.
Звертаємо увагу, що акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у розрахунковому документі (фіскальному чеку) як окрема податкова група. Докладніше про це у листі ДФСУ за № 807/3/99-99-22-07-03-14 від 31.01.2015 р.
Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata