Звіт буковинських волонтерів \”Дорогою добра\” за тиждень

Минулого тижня допомогу військовим надали:

Ірина Крикун з Італії передала памперси та подушки для госпіталів.
Вадим Мажар — одяг та взуття для військових і переселенців.
Громада Болгарії, до числа якої входять громадяни й інших держав, котрі жодного стосунку не мають до України, але розуміють, що проти такого жорстокого ворога потрібно боротись усім світом, закупили для бійців багато упаковок зубної пасти, шкарпеток та нижньої білизни.
Учні 8-Б класу 1-го ліцею закупили для армії велику кількість вітамінів та вологих серветок.
Група чернівецьких лікарів передала коробку протиалергійних засобів, які теж дуже потрібні на війні.

Ми забезпечили 4-х військових 80-ї аеромобільної бригади ліками, засобами гігієни, комплектом форми та берців та іншими речами: ліхтарики, нижня білизна, шкарпетки.

Мабуть, уже й волонтерам здалося б піти на \”ротацію\”, адже впродовж тривалого часу ми зовсім забули про свої сім\’ї, про те, чим займались до війни, забули про відпочинок. Але… Хто зможе нас повноцінно замінити? Ми вже достеменно знаємо потреби передової, добре вивчили маршрути проїзду зоною АТО, навчилися обходити корупційні схеми закупівель та інші перепони, які нам влаштовує влада, і продовжуємо працювати, не опускаючи рук. Бо поки ворог не буде вигнаний з нашої землі, до того часу стоятимуть українські військові на захисті держави нашої та усіх нас із вами, а ми волонтери, завжди будемо \”подавати їм набої\” — чи це буде Схід країни, чи Поділля, чи головні вулиці Києва…

ЛИШЕ РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ ДОРОГОЮ ДОБРА!
Ольга Кобевко, лікар-волонтер