Чернівецькі пивовари сплатили до бюджету 31 тисячу акцизу

Протягом першого кварталу цього року чернівецькі виробники пива перерахували до бюджету 31,0 тис. грн. акцизного податку, що у 2,5 рази перевищує минулорічні показники. Про це інформує Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

Як зазначила начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Людмила Осадчук: «наразі на обліку в ДПІ у Чернівцях перебувають три платники акцизного податку – виробники пива: ТОВ «Пивоварня «Наше пиво» та фізичні особи – підприємці Кравчук В.П. та Мельничук Н.Ю»

Нагадаємо, що згідно Закону України від 28.12.2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» з 1 липня 2015 року пиво вважатиметься алкогольним напоєм.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб\’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Однак, якщо у суб\’єкта господарювання є ліцензія на продаж алкогольних напоїв, то окрема ліцензія на роздрібну торгівлю пивом не потрібна.