Лідери молодіжного об’єднання «Студентська Рада Буковини» взяли участь у форумі

Днями, в фіскальному відомстві Буковини ініційований і проведений молодіжний Форум на тему «Податки: символ рабства чи волі?». Його основною метою було обговорення широкого коло питань, що стосуються роботи фіскальної служби та залучення до всіх новаційних починань прогресивної молоді. Про це інформує Головне управління ДФС у Чернівецькій області.

На думку головного податківця Михайла Сеничака, саме молода генерація є вагомим джерелом поповнення лав податківців у найближчій перспективі. А практичний аспект діяльності на державній службі, яким ми намагаємось поділитися під час таких широкомасштабних заходів, гадаю, додасть майбутнім молодим фахівцям упевненості та рішучості у прийняті важливих життєвих рішень, зокрема й в обраній професійній діяльності.

Під час Форуму лунала філософська фраза: «Податки – це символ рабства чи волі?». Навколо неї велася активна дискусія, в якій ініціатива належала фахівцям ключових підрозділів Головного управління ДФС у Чернівецькій області. Вони детально ознайомили учасників зі змістом і суттю податкової політики держави, що спрямована на вдосконалення методів протидії мінімізації сплати податків та, в цілому, процесів адміністрування. Також, підкреслили першим кроком до ефективної реалізації такої політики слугує результативність проведення кампанії декларування доходів громадян, яка триває до 1 травня щорічно.

Аби тематика Форуму не втрачала ентузіазм, який був заданий ще на початку зібрання, податківці притримали на завершення ще одну цікаву дискусію. Й вона стосувалася податкового стимулу реалізації права студентської молоді на податкову знижку для компенсації вартості здобуття освіти.

Жвава бесіда присутніх на Форумі учасників, «розігріла» їх інтерес до безпосереднього обрахунку податкової знижки, на яку багато хто з студентів мають право. Уповноважені фахівці фіскальної служби стали при нагоді та допомагали практично оволодіти алгоритмом розрахунку сум податкової знижки для кожного зацікавленого учасника.