Більше 3 тисяч чернівчан вже звернулось за субсидіями

3245 чернівчан подали заяви на надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг станом на 8 травня. 703 з цих заяв надійшло поштою, решта – подано особисто в районні управління праці та соціального захисту населення. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради.

Найбільше заяв на отримання субсидій надійшло від мешканців Шевченківського району (2097), найменше – від мешканців Садгірського району (311).

Для забезпечення безперебійної роботи районних управлінь праці та соціального захисту з прийняття заяв на надання субсидій у Шевченківському районі за рахунок інших управлінь та відділів додатково залучено 8 працівників, у Першотравневому районі – 7 працівників, Садгірському районі – 4 працівника.

Для мешканців проводяться колективні консультації щодо правильності заповнення декларацій та заяв на оформлення субсидій. Заяви на оформлення субсидій приймаються впродовж усього робочого дня, опрацювання документів для нарахування субсидій забезпечується за рахунок змін в організації роботи районних управлінь праці та соціального захисту.

В тестовому режимі опрацьовано програмне забезпечення з нарахування субсидій. З метою належного технічного забезпечення процесу нарахування субсидій на придбання комп’ютерної техніки для управлінь праці та соціального захисту населення районних в місті рад передбачено 183,1 тис.грн., з них для Першотравневого району – 61,6 тис.грн., Садгірського – 21,6 тис.грн., Шевченківського – 99,9 тис.грн.

Окрім того, на розгляд чергової сесії міської ради виноситься питання про виділення додаткових коштів бюджету Садгірського району на оновлення комп’ютерної техніки управління праці та соціального захисту населення. Усім районним управлінням праці та соціального захисту населення збільшено видатки на придбання канцелярських товарів. Керівники управлінь праці та соціального захисту міської і районних щотижнево звітують міському голові про хід проведення роз’яснювальних заходів серед населення та організацію роботи з прийняття заяв, оформлення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.