Медійники Буковини спільно з податківцями навчалися вести репортаж з поля бою

Днями, з ініціативи начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайла Сеничака податківці спільно з журналістами місцевих засобів інформації та громадськими активістами підкорили вершину гори Томнатик (Буковинський Памір, що розміщений на висоті 1565 м над р.м.). Своє сходження вони присвятили Дню Журналіста.

Долаючи круті схили, в умовах наближених до бойових, підкорювачі на практиці опановували армійські ази.

На вершині хребта, бійці УНА-УНСО провели вишкіл, який був спрямований на навчання журналістів роботі в зонах військових конфліктів, при висвітленні антитерористичної операції.

Також, медійники стали учасниками тренування з надання невідкладної медичної допомоги у надзвичайних та екстрених ситуаціях.

Коментуючи таке екстремальне відзначення Дня журналіста Михайло Сеничак підкреслив: «Враховуючи ситуацію в країні, подібні навчання варто проводити сьогодні, оскільки, навички штурму позицій, закріплення та евакуації можуть стати в нагоді для любого, а надання медичної допомоги й поготів. Актуальні вони особливо й для телевізійників та газетярів, адже ні для кого не секрет – що це професія для сміливих та сильних духом людей».

Переконаний, що підкоривши найвищу вершину буковинських Карпат ми спільно будемо прямувати далі більш цілеспрямовано та енергійно – підсумував Михайло Сеничак.

До слова, всі учасники сходження випробування на міцність пройшли на «відмінно», а отриманого позитиву, адреналіну та незабутніх вражень вистачить до наступного сходження – яке обов’язково відбудеться!!!

Враження медійників від участі в сходженні можна прочитати за посиланням:http://vidido.ua/index.php/photoreport/article/zhurnalisti_iz_chernivciv_shturmuvali_vorozhi_obekti_u_karpatah/та http://chv.tv/chernivetski-zhurnalisty-zvilnialy-zaruchnykiv-u-karpatakh-foto.html.