Громадська організація шукає регіональних координаторів у Чернівцях

ГО «Інститут аналітики та адвокації» спільно з МФ «Відродження» оголошує конкурс на посаду регіонального координатора у Чернівецькій області в рамках проекту, направленого на дослідження корупційних проявів.

Регіональний координатор буде допомагати у дослідженні явища неформальних платежів та корупції. Зокрема, до обов’язків регіонального координатора будуть входити робота з законодавством про інформацію та доступ до публічної інформації, польові дослідження, опитування та аналіз даних. Усі необхідні методики та інструменти регіональному координатору надасть ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Заявник у жодному разі не може бути представником будь-якої політичної сили або використовувати даний проект у політичних інтересах. Крім того, бажано, щоб заявник розумівся на соціальній та антикорупційній тематиці, наприклад, належав до правозахисної чи волонтерської організації, тощо.

Резюме та супровідні листи надсилайте до 10:00 15 червня на електронну адресу iaa.ukraine@gmail.com з позначкою «Регіональний координатор (Чернівці)».