Міжнародний аеропорт «Чернівці» працює та приймає літаки коду 3С і вище

Офіційну процедуру сертифікації, що визначає відповідність аеродромів установленим вимогам, їх здатність забезпечити безпеку польотів, пройшов Міжнародний аеропорт «Чернівці». Виданий сертифікат діятиме до 30 березня 2018 року. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Сертифікат засвідчує, що аеродром у Чернівцях відповідає вимогам законодавства України про цивільну авіацію, має клас(код) В(4С), придатний до експлуатації цілий рік вдень та вночі, обладнаний спеціальними посадковими системами і здатний до експлуатації повітряних суден індексу 4 (коду 3С) та більше 3С (за рішенням авіакомпанії при погодженні з експлуатантом аеропорту) .

Рівень необхідного пожежного захисту аеродрому має 6 категорію. Стан авіаційної безпеки Міжнародного аеропорту «Чернівці» дозволяє також здійснювати вантажні перевезення.

КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» завершує виконання заходів для отримання сертифікату на право здійснювати заправку повітряних суден паливно-мастильними матеріалами, що розширить коло послуг підприємства.

З початку року Міжнародний аеропорт «Чернівці» прийняв 52 рейси, з яких 23 міжнародних, що дозволило підприємству заробити 670 тисяч гривень. Наразі тривають перемовини з авіаперевізниками щодо здійснення у Чернівці чартерних та регулярних авіарейсів, як пасажирських, так і вантажних.

За клопотанням міського голови Олексія Каспрука Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради звернувся до Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського з проханням посприяти у залученні авіаперевізників до здійснення з КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» чартерних та регулярних рейсів з метою забезпечення стабільної роботи цього підприємства, ліквідації наявної заборгованості по зарплаті його працівникам, поліпшення транспортного сполучення та підвищення туристичної і інвестиційної привабливості Чернівців і Буковини.

Новини Партнерів