Папа Римський: Голод і злидні – наслідки егоїзму і махінацій фінансистів

Папа Римський: Голод і злидні – наслідки егоїзму і махінацій фінансистівДжерелом злиднів і голоду в світі стали фінансові операції, засновані на егоїстичному ставленні до життя, заявив Папа Римський Бенедикт XVI на конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка пройшла в Римі

\”Злидні, низький рівень розвитку і голод є результатом егоїстичного відношення до життя, яке, виходячи із серця людини, проявляє себе і в соціальних відносинах і в економічній сфері\”, – цитує понтифіка ТСН .

За його словами, ми не можемо забути про те, що їжа стала предметом махінацій і що вона \”пов\’язана з рухами на фінансовому ринку, якому бракує чітких правил і моральних принципів і який переслідує лише вигоду\”

Папа Римський також закликав учасників конференції вжити заходів, що сприяють обмеженню спекуляцій на ринку цін на їжу.
Глава католицької церкви виступає з закликами посилити регулювання економіки в ім\’я бідних вже не вперше. Зокрема, в 2009 році, під час кризи, глава католицької церкви закликав держави до перерозподілу власності на користь бідних. На думку Бенедикта XVI, \”існує гостра необхідність в особливому політичному органі влади для регулювання питань світової економіки\”.
Джерело