У ДФС Буковини вітали офіцерів податкової міліції, котрі повернулися до Чернівців із зони АТО

17 липня, чотири податкові міліціонери Головного управління ДФС у Чернівецькій області, які несли службу в зоні АТО майже три місяці, повернулися до Чернівців. Серед них – підполковник податкової міліції Анфілофієв Руслан, підполковник податкової міліції Пасирь Сергій, підполковник податкової міліції Клевчук Ігор та підполковник податкової міліції Саприкін Вадим.

За словами офіцерів, вони виконували завдання командування як на офіційних переходах і пунктах пропуску, де контролювали переміщення вантажів, рух автомобільного та залізничного транспорту, так і у складі мобільних групп, які патрулювали лінію розмежування, так звану «зеленку».

В урочистій обстановці, щирими оплесками та квітами, керівник податкової міліції Буковини Сергій Гакман разом з колегами привітав офіцерів з успішним поверненням.

«Хочу подякувати вам, за те, що усі поставлені завдання виконали з честю, достойно та у повному обсязі. Ви несли службу під Слов’янськом, Волновахою, Маріуполем, у небезпечних для життя умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через умовний кордон на Сході країни. Сьогодні ми уклінно дякуємо вам – патріотам, воїнам, землякам – і шануємо за відвагу, мужність та героїзм», – відзначив Сергій Гакман.

Звернувся до вояків й начальник головного управління ДФС у Черонівецькій області Михайло Сеничак: «Вітаючи вас з поверненням! Хочу висловити щиру подяку вашим рідним і близьким за те, що чекали та постійно молилися, щоб Бог оберігав наших захисників. Сьогодні ми зустрічаємо вас як героїв. Слава вам! Слава Україні!».

Офіцерів податкової служби, які повернулися із зони АТО, за гідне несення служби та патріотизм відзначено подяками й грошовими нагородами. Після короткого відпочинку вони повернуться до виконання службових обов’язків на рідній Буковині. Натомість до зони АТО вже вирушив черговий «податковий десант» у складі 6 чернівецьких податківців.

peredplata