ДФС Буковини: останній термін подачі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – 25 вересня 2015 р.

Для внесення до Єдиного державного реєстру таких відомостей представник юридичної особи має подати державному реєстратору реєстраційну картку «Форма 4».

При поданні реєстраційної картки заповнюються лише ті поля, які стосуються зміни відомостей про юридичну особу, що вносяться до Єдиного державного реєстру.

У разі відсутності у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника (учасника), якщо засновник (учасник) – юридична особа, подаються відомості про його відсутність.

Звертаємо увагу, що зазначені відомості не подаються юридичними особами, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи.

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців реєстраційної служби Чернівецького міського управління юстиції за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64а, каб. №112-116, тел. (0372) 522139, (0372) 578216 (приміщення Департаменту землеустрою Чернівецької міської Ради).