Правоохоронці Буковини перевірять факт можливого підкупу депутатів міськради

Правоохоронці Буковини перевірять факт можливого підкупу депутатів міськрадиМіський голова Олексій Каспрук звернувся до начальника УМВС України в Чернівецькій області Сергія Пілігріма та начальника УСБУ у Чернівецькій області Руслана Сторожука з проханням здійснити перевірку поширеної окремими депутатами міської ради інформації про можливий підкуп депутатів. Про це повідомляє прес-служба міськради.

На пленарному засіданні 68-ї сесії Чернівецької міської ради, яке відбулось 03 вересня 2015 року, було розглянуто проект рішення «Про розгляд звернення ТзОВ \”Інвест Альянс\” щодо відмови від права власності на земельну ділянку за адресою вул.Калинівська,13-Д (повторний розгляд від 04.06.2015р.)». За наслідками голосування було прийнято позитивне рішення.

З огляду на те, що окремі депутати Чернівецької міської ради, зокрема депутат Володимир Бешлей зробив заяву про те, що за позитивне голосування з даного питання депутатам пропонували п’ять тисяч доларів, і дана інформація була поширена на інформаційному веб-ресурсі «The Chernivtsi times», в ефірі телеканалу «Чернівецький промінь», зокрема в програмі «Чия правда» 03.09.2015 р., а також в соціальних мережах, міський голова Олексій Каспрук просить керівників управлінь УМВС та УСБУ у Чернівецькій області в межах наданих законом повноважень здійснити перевірку вказаних вище фактів та у випадку їх підтвердження вжити заходів щодо притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Джерело: БукІнфо