«Забудьковість» вартувала підприємцям-єдинникам 400 тис. грн.

Як розповіла начальник відділу адміністрування доходів і зборів самозайнятих осіб ДПІ у м. Чернівцях Оксана Крамар: «цьогоріч через несвоєчасну подачу декларацій про майновий стан та доходи та за несвоєчасну сплату ПДФО застосовано штрафні санкції до 292 підприємців суму 96,06 тис.грн., за несвоєчасну подачу декларацій платника єдиного податку та за несвоєчасну сплату єдиного податку – до 491 підприємця на суму 409,26 тис.грн., за несвоєчасну подачу декларацій з податку на додану вартість та за несвоєчасну сплату ПДВ – до 50 підприємців на суму 40,91 тис. грн».
Відповідно до Закону України від 17.07.2015 року № 655 -VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків», який набирав чинності з 1 вересня 2015 року, Термін надсилання поштою декларацій скорочено до п\’яти днів.
У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов\’язаний надіслати таку податкову декларацію не пізніше ніж за п\’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації.
Раніше, таке відправлення слід здійснити було не пізніше ніж за дес\’ять днів до закінчення установленого строку подання податкової декларації.
Також звертаємо увагу, що податкова декларація відправляється на адресу відповідного контролюючого органу за місцем реєстрації платника податку.
При поданні податкової звітності в електронній формі, така звітність повинна бути подана не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.
Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях

peredplata