Лісогосподарські підприємства Чернівецької області реалізували 27 тисяч кубометрів деревини

Аукціонні торги з продажу необробленої деревини лісогосподарськими підприємствами Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства завершилися у Чернівецькій області. Свою продукцію лісозаготівлі ресурсами IV кварталу 2015 року пропонували 12 лісгоспів, держспецлісгоспів та держспецлісництв Чернівецького ОУЛМГ, а також Чернівецьке військове лісництво. Участь у торгах взяли 237 покупців. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

На чотири аукціонні сесії було виставлено 32 647 кбм деревини, з яких реалізовано 27 257 кбм, тобто 83,5%.

Найменший відсоток реалізації (52%) зафіксовано під час першої аукціонної сесії, на якій продавали деревину переважно твердолистяних деревних порід ДП «Сокирянське ЛГ», ДП «Хотинське ЛГ», ДП «Чернівецьке ЛГ», ДП «Глибоцький ДСЛ АПК», ДП «Кіцманський ліс АПК», ДП «Хотинське ДСЛ АПК» та Чернівецьке військове лісництво. Покупці не викупили технічну сировину та баланси, які пропонували придбати ці підприємства.

Із виставленого обсягу реалізували 99% лісопродукції ДП «Берегометське ЛМГ» та ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК», які продавали в основному лісопродукцію хвойних та твердолистяних деревних порід.

Повністю реалізовано деревину, яку виставили ДП «Сторожинецьке ЛГ», ДП «СЛАП «Сторожинецький ДСЛГ», ДП «Путильське ЛГ» та ДП «СЛАП «Карпатський ДСЛГ», які пропонували здебільшого пиловник ялини та ялиці.

peredplata