З освітянської ниви зібрали понад 50 млн. податків

З освітянської ниви зібрали понад 50 млн. податків

Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і вчителі дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є найважливими у житті.
Педагоги не лише щедро діляться своїми знаннями з підростаючим поколінням, але й суттєво наповнюють бюджет. Цього року бюджетний внесок чернівецьких освітян склав 51,6 млн. грн., що на 10,7 млн. грн. перевищує минулорічний.
Фаворитами у сплаті податків серед освітян є управління освіти Чернівецької міської ради, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, БДМУ, Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ та Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. С. Воробкевича.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях щиро вітає усіх працівників освіти з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і нашого міста. Нехай усвідомлення місійности Вашої праці додає Вам сили, а мудрі очі Ваших учнів та студентів утверджують у правильності шляху. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях