У Чернівцях з’явиться стадіон за євростандартами

У Чернівцях з’явиться стадіон за євростандартамиУ Ратуші відбулося підписання Меморандуму між ВСГО «Федерація футболу України», Чернівецькою обласною федерацією футболу та Чернівецькою міською радою про співпрацю в галузі розвитку інфраструктури спортивної бази для масового футболу. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Футбольне поле розмірами 103 на 68 метри з’явиться до червня 2016 року за адресою – вулиця Головна, 265. Покриття поля буде зроблено із штучної трави італійського виробництва. Майданчик укомплектують воротами, електронним табло, огорожею, дренажною системою, освітленням трибун для глядачів, флагштоками та адміністративними приміщеннями.

Кошторис складає 12 мільйонів гривень, із них 2 мільйони – це кошти міського бюджету. «Для міста облаштування такого об’єкту є дуже важливим, адже і професійні спортсмени і аматори відтепер матимуть нагоду тренуватися на стадіоні європейського рівня, – каже Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

– Наразі у Чернівцях не вистачає спортивних майданчиків, тож облаштування такого стадіону – це великий крок уперед у розвитку спорту в нашому місті».

peredplata