Чернівчани перерахували до бюджету більше 2-х мільярдів гривень

Цього року чернівецькі платники податків перерахували до зведеного бюджету 1,1 млрд. грн. податків та понад 1,1 млрд. грн. єдиного соціального внеску. Порівняно з минулим роком податковий внесок містян збільшився на 229,0 млн. грн., а соціальний внесок поповнив бюджет додатково на 108,0 млн. грн. Про це інформує Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях.

Упродовж одинадцяти місяців до місцевого бюджету чернівчани сплатили 598,2 млн. грн. податків, що на 86,2 млн. грн. більше, ніж минулого року. Внесок платників до держскарбниці склав 508,8 млн. грн., що на 142,8 млн. грн. перевищує податкові надходження минулого року.

Головними складовими податкових надходжень до бюджету є надходження податку на доходи фізичних осіб – 421,6 млн. грн.; податку на додану вартість – 254,9 млн. грн.; податок на прибуток – 68,3 млн. грн. та плата за землю – 87,9 млн. грн. Платники – юридичні та фізичні особи сплатили до бюджету 74,4 млн. грн. єдиного податку.

Вагомим джерелом надходжень місцевого бюджету цьогоріч став акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який наповнив місцеву казну на 89,1 млн. грн.

До держбюджету чернівчани сплатили цього року 45,3 млн. грн. військового податку та 19,3 млн. грн. податку з пасивних доходів.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях щиро дякує платникам податків, чий економічний патріотизм сприяє розвиткові нашої держави та рідного міста.