Нові обличчя буковинських прокуратур

Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив керівників місцевих прокуратур Чернівецької області

В Україні поряд з іншими реформами відбуваються масштабні перетворення правоохоронної системи, і насамперед органів прокуратури.
Відповідно до наказу Генерального прокурора України від 23 вересня 2015 року №96ш, у зв’язку з набуттям чинності перехідних положень Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року, 15 грудня 2015 року міські, районні, районні у містах та міжрайонні прокуратури припиняють свою діяльність шляхом реорганізації та утворюються місцеві прокуратури.
У Чернівецькій області утворено 4 місцеві прокуратури:
– Сторожинецька місцева прокуратура з штатним розписом 33 одиниці (територіальна юрисдикція якої охоплює Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький та Сторожинецькийрайони).
– Кельменецька місцева прокуратура з штатним розписом 21 одиниця (територіальна юрисдикція якої охоплює Кельменецький, Сокирянський, Хотинський райони та містоНоводністровськ).
– Кіцманськ місцева прокуратура з штатним розписом 26 одиниць (територіальна юрисдикція якої охоплює Вижницький, Путильський, Кіцманський та Заставнівський райони).
– Чернівецька місцева прокуратура з штатним розписом 52 одиниці (територіальна юрисдикція якої охоплює містоЧернівці).
Щоб зробити відбір на керівні посади у місцевих прокуратурах максимально прозорим, Генеральна прокуратура України оголосила відкритий конкурс на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників.
Якщо говорити про Чернівецьку область, то спробувати свої сили у даному конкурсному відборі зголосилось 60 осіб( 20 з обласного апарату, 40 з районних прокуратур).

Нові обличчя буковинських прокуратур

Відповідно до Закону України «Про прокуратуру» Генеральний прокурор України Віктор Миколайович Шокін призначив керівників місцевих прокуратур.

peredplata