До відома буковинців! Як перевірити походження новорічної ялинки

До відома буковинців! Як перевірити походження новорічної ялинкиІнформацію про новорічні ялинки, заготовлені у Чернівецькій області, заноситимуть у реєстр про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Бирка – як паспорт для новорічної ялинки. Легально заготовлені святкові дерева, у Чернівецькій області зокрема, матимуть пластикові бирки зі штрих-кодом для електронного обліку деревини. Завдяки такому маркуванню можна дізнатись про походження дерева.

Серії та номери бирок заносять до реєстру. Якщо у ньому інформації за введеним штрих-кодом немає, дерево, ймовірно, зрубано незаконно.

Покупці можуть самостійно перевірити, де заготовлена їхня ялинка. Зробити це можна за посиланням http://www.ukrforest.com/check На сторінці необхідно ввести серію та номер бирки. Система повідомить про наявність в ній інформації за введеним запитом. Також напише про те, який саме лісгосп заготовив ялинку.

Не знайшли інформації в реєстрі про придбане дерево? Звертайтесь на «гарячу» лінію Держлісагентства 0-800-604-473 або в Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

Новини Партнерів